Magnifying glass Close

Adblocker is geactiveerd!

Op deze website worden advertenties getoond. Van de advertenties wordt de redactie betaald. De redactie verzorgt het nieuws op deze website. Zonder advertenties geen nieuws. Zou je je adblocker daarom willen uitschakelen

3-daags trainingsprogramma Zorg en Welzijn

Wilt u alles weten over Wmo en Jeugdwet aanbestedingen? En wilt u de kans aanzienlijk vergroten dat u aanbestedingen binnen deze sector wint? Dan kunt u zich in één keer aanmelden voor drie praktijktrainingen over dit onderwerp. U kunt de drie trainingen zelf volgen, maar u kunt ook collega’s sturen als een deelonderwerp voor hen relevanter is. We geven de trainingen vlak na elkaar, dus u bent al binnen een paar weken optimaal voorbereid om succesvol in te schrijven op Wmo en Jeugdwet aanbestedingen.

Drie trainingen met steeds meer verdieping
De drie trainingen geven u steeds meer verdieping over aanbestedingen binnen Zorg en Welzijn. De eerste training is een basistraining waarin u de beginselen leert. Tijdens de tweede training gaan we in op het organiseren van inschrijvingen op aanbestedingen. Tijdens de derde training leert u vervolgens hoe u de puntjes op de i zet om van uw inschrijving een winnende inschrijving te maken.

Het 3-daagse programma bestaat uit drie trainingen:

Training 1: Inschrijven op een aanbesteding voor de Wmo en Jeugdwet

Training 2: Het organiseren van aanbestedingen Wmo en Jeugdwet

Training 3: Masterclass Aanbesteden in Zorg en Welzijn

Bijzonderheden

Actieprijs €1.695 in plaats van €1.845 wanneer je je voor alle drie trainingen inschrijft.

Organisatie

NIAC

Kenmerken

clock
3 dagen
graduation-cap
HBO
coin-euro
1695
document-certificate
Certificaat van deelname
Location
Utrecht
Partner van Inkoperscafé:
Sluiten

Inloggen met

of met e-mailadres

Mis niets en ontvang een gratis e-book!

Schrijf je nu in voor de wekelijkse nieuwsbrief. Zo krijg je het laatste inkoopnieuws automatisch in je mailbox en ontvang je het e-book 'ICT-contracten & contract-management: tips, trucs en juridische valkuilen.'