Hoe zorg je ervoor dat gegadigden/inschrijvers innovaties aanbieden? Welke aanbestedingsvormen kun je daar het beste voor inzetten? Bij veel opdrachtgevers leeft de wens om meer innovaties toe te passen bij het uitvoeren van Diensten/Leveringen en Werken. Hiertoe worden gegadigden/inschrijvers meestal gestimuleerd via Beste Prijs-kwaliteitverhouding en functionele specificaties. Vaak worden er echter nauwelijks innovaties aangeboden. Hoe krijg je de gegadigden/inschrijvers nu gestimuleerd om echt innovaties aan te besteden?
Doel van de workshop
Patrick Landsbergen neemt u mee in de kennis over hoe u het beste via een aanbesteding innovaties aangeboden kunt krijgen. De workshop is gebaseerd op een mix van praktijkkennis, vakliteratuur en de Aanbestedingswet. Er wordt ingegaan op welke aanbestedingsvorm je het beste kunt inzetten voor verschillende type innovaties. Daarnaast worden er een aantal aanbestedingsprocedures besproken die ruimte bieden voor innovaties: o.a. de concurrentiegerichte dialoog en het innovatiepartnerschap. Het is een interactieve workshop, dus wij horen ook graag waar u in de praktijk tegen aanloopt. Ook kunt u uw eigen praktijkcases inbrengen en is er ruimte voor praktische vragen.
Resultaat
Na afloop van de workshop:
De voorbeelden in de workshop zijn met name op het gebied van infrastructurele aanbestedingen maar weerhouden niet om een goede discussie te hebben op het brede vlak van leveringen, diensten en werken.
Programma
Datum, locatie en prijs
Woensdag 3 mei 2017, 18.00 - 20.00 uur, te Gondel 1, Amstelveen
Deelnameprijs: gratis
Inschrijven
Schrijf u hier in / mail naar info@adjust.nl